Кредит під заставу нерухомості квартири від Приватного інвестора

ID: 6543
Имя: acredit

Кредит під заставу нерухомості, квартири, будинку, землі, офісного приміщення від Приватного інвестора до Києва і найближчі передмістя: Ірпінь, Буча, Вишневе, Обухів, Бориспіль, Бровари, Васильків (до 40-50 км від Києва), а також: Одеса, Львів, Житомир, Черкаси, Чернігів, Луцьк, Рівне, Тернопіль.
Термін кредитування-1 рік, з правом пролонгації і дострокового погашення. Щомісяця погашаються відсотки, тіло-в кінці терміну.
Процентна ставка від 1,5-2,0 %. Залежить від ліквідності об’єкта.
Документальне підтвердження ваших доходів не потрібне.
Розгляд займає не більше години. Якщо ваші документи в порядку, то в цей же день або на наступний ви вже зможете отримати кредит. Документальне оформлення відбувається у нотаріуса — укладаються договори Позики та Іпотека. Також можемо розглянути перекредитування від банку або іншого інвестора, зі збільшенням суми кредиту (якщо вартість застави дозволяє). Маємо великий досвід роботи на фінансовому ринку і відмінну репутацію.
Ви не несете витрати на оцінку нерухомості, страхування, також відсутні будь-які передоплати. Якщо Вам необхідно отримати меншу суму, ніж під заставу нерухомості, ми готові Вам допомогти в оформленні кредиту під заставу Авто. Завдяки індивідуальному підходу та вибору програм кредитування, ми завжди готові допомогти Вам вибрати ті умови, які будуть найбільш вигідними для Вас. Зателефонуйте нам прямо зараз! Працюємо по всій Україні.

Київ, пер. Руслана Лужевського 14, корп. 3 б. ст. метро Деміївська

Телефон: +38 (067) 657-56-42
Компания: ЧП acredit.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Капча загружается...